Ödeme ve Teslimat
 

Kredi Kartı ile Online Ödeme( Sadece 3D şifreli )

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde sadece 3D şifreli olarak yapabilirsiniz.Cep telefonunuza sms ile gelen şifre olmadan sipariş veremezsiniz.
 Kredi kartı bilgileriniz,ssl güvenlik sertifikasıyla şifrelenmekte olup,kesinlikle veri tabanında kayıt edilemez.Tarayıcınızında  https://www.keskinal.com/login.aspx bölümündeki kilit simgesinden ssl sertifikamızı ve bağlantınızın şifrelendiğini görebilirsiniz.
 

 

Havale/EFT ile Ödeme

 
İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka eft-havale yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale-eft seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, sipariş tutarını hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale -eft işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayınız.
 
Siparişi takip eden 2 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 

TESLİMAT

 
Mesai saatleri içinde,  17:00’ ye kadar sipariş etmiş olduğunuz(AYNI GÜN KARGO ibareli)ürünleri aynı gün kargoya teslim etmekteyiz Kargo teslim süresi ürün detayında belirli ürünler için de ,ilanlarında belirtilen sürelerde kargoya teslim etmekteyiz.